کارتن سازی

چگونه برای کسب و کار خود بسته بندی مناسب انتخاب کنیم؟

کارتن بسته بندی

امروزه روش خرید افراد تغییر کرده است و یک تغییر دیجیتالی سریع در حال رخ دادن است. طبیعتاً با افزایش فروش آنلاین، تقاضا برای بسته بندی برای ارسال تمام سفارشات افزایش می‌یابد. بسته بندی مناسب می‌تواند ابزار قدرتمندی در دست هر کسب و کاری باشد. کسب و کارهای کوچک، متوسط ​​و بزرگ باید محصول خود را به خوبی بسته بندی کنند تا بتوانند در بازار، رقابت مطلوبی داشته باشند.

چرا بسته بندی مناسب برای کسب و کارها مهم است؟

بسته بندی‌های کسب و کاری که به خوبی و با دقت طراحی شده‌اند، می‌توانند تاثیر زیادی بر موفقیت کسب و کار شما داشته باشند. بسته‌بندی آسیب‌دیده می‌تواند تأثیر مضری بر تصویر برند شما داشته باشد. بنابراین، به همین دلیل انتخاب بسته بندی مناسب بسیار مهم است.

نحوه انتخاب بسته بندی مناسب برای کسب و کارها

بسته بندی باید همیشه به عنوان یک عامل مهم در چرخه سفارش محصولات در نظر گرفته شود. از لحظه‌ای که مشتری دکمه سفارش را می‌زند تا لحظه‌ای که بسته‌اش به درب منزل می‌رسد. برند شما باید ثابت، با کیفیت و قابل اعتماد باشد. اگر نوع بسته بندی اشتباهی را انتخاب کنید، همه اینها را در معرض خطر قرار می‌دهید.

کارتن بسته بندی

جعبه‌های راه راه

جعبه‌های راه راه یک گزینه برای بسته بندی مناسب، پایدار و با کیفیت می‌باشند. این نوع بسته بندی که بیشتر به عنوان جعبه حمل و نقل استفاده می‌شود، برای مشاغل که فروش آنلاین دارند عالی است. چرا؟

  • جعبه‌های راه راه بسیار مقرون به صرفه، سبک وزن، قوی و بادوام هستند.
  • کار با مواد راه راه بسیار آسان و تولید و عرضه آن بسیار به صرفه می‌باشد.

جعبه‌های راه راه را می‌توان در گزینه‌های تک جداره و دو جداره عرضه کرد.

جعبه‌های تک جداره

جعبه‌های مقوایی تک جداره، بیشتر برای بسته بندی محصولات سبک وزن استفاده می‌شود. در صنعت کارتن سازی، یک جعبه تک جداره با استفاده از سه لایه کاغذ ساخته و با استفاده از نشاسته به یک ورق منفرد و محکم چسبانده می‌شود. جعبه تک جداره متداول‌ترین نوع جعبه حمل و نقل موجدار برای فروش آنلاین است، زیرا آنها جایگزین ارزان‌تری برای نسخه‌های دو جداره هستند.

جعبه‌های دو جداره

جعبه‌ها دوجداره، یک گزینه دیگر برای بسته بندی مناسب محصولات به شمار می‌آیند. جعبه‌های مقوایی دوجداره با استفاده از دو لایه مقوای راه راه (فلوت)، در کارخانه‌های کارتن‌سازی ساخته می‌شوند. بین این دو لایه مقوا یک تخته آستر قرار دارد. این ساختار 5 لایه استحکام و ثبات بیشتری را فراهم می‌کند. جعبه‌های مقوایی دوجداره برای اقلام سنگین‌تر یا با ارزش بالاتر مناسب هستند. فلوت‌ها با ایجاد یک اثر بالشتکی قوی، محافظت بیشتری را اضافه کرده و هر ضربه‌ای که ممکن است در طول حمل و نقل رخ دهد را جذب می‌کنند.

نکته: شما باید از روندهای محبوب طراحی بسته بندی امروزی آگاه باشید تا بتوانید از اشتباهات جلوگیری کنید. به عنوان مثال، خریداران فعلی، بسته بندی بیش از حد را به طور نامطلوبی می‌بینند و استفاده بیش از حد بسته بندی می‌تواند توجه منفی زیادی را به شما جلب کند. درک روندها به شما این امکان را می‌دهد که از تقلب اجتناب کنید و ایده‌ای در مورد اینکه بسته‌بندی حرفه‌ای محصولتان چگونه باشد پیدا کنید.

کارتن بسته بندی

مزایای بسته بندی مناسب برای کسب و کار

1. به ایجاد نقطه تماس ارزشمند با مشتریان شما کمک می‌کند

آیا می دانید که بسته بندی شما نیز محصول شماست؟ بسیاری از مردم هنوز به طور کامل متوجه نشده اند که یک بسته بندی زیبا چه تاثیری بر کسب و کار آنها دارد.

بسته بندی یک عامل مهم است زیرا پتانسیل تغییر انتخاب مصرف کننده را دارد و آنها را تحت تاثیر قرار می‌دهد. هنگامی که بسته بندی محصول جذاب باشد، مشتریان نسبت به سایر رقبای آن، نگاه متفاوتی به محصول خواهند داشت.

2مشتریان را برای خرید دوباره تشویق می‌کند

هر کسب و کاری می‌خواهد که مشتریان همیشه پس از اولین خرید خود بازگردند و بسته بندی مناسب دقیقاً این کار را برای آنها انجام می‌دهد. یک بسته بندی خلاقانه، باکیفیت و کاربردی، مشتریان شما را تا زمانی که می‌خواهید مجذوب خود نگه می‌دارد و آنها را به مشتریان دائم شما تبدیل می‌کند.

3. از طریق شناخت برند میزان فروش را افزایش می‌دهد

برندهایی که به بسته بندی خود اجازه می‌دهند به جای آنها حرف بزنند، فروش بیشتری نسبت به سایر برندها دارند. طبق گزارش  Ipsos، 72 درصد از مصرف کنندگان آمریکایی می‌گویند تصمیم خرید آنها تحت تأثیر بسته بندی محصول است. این بدان معنی است که بسته بندی عالی برابر با فروش بیشتر است.

4. از محصولات حفاظت می‌کند

بسته بندی چیزی بیش از یک جعبه جذاب بصری است. بسته بندی مناسب، از محصول شما تا حد امکان محافظت می‌کند و شما این اطمینان را می‌دهد که از منابع موجود بهترین استفاده را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *