دسته‌بندی نشده

کارتن های دایکاتی

کارتن سازی

کارتن دایکاتی؛ سازگار با نیاز شما
به کارتنی گفته می شود که دارای شکل مشخص و عادی نیست و برای ساخت آن از دستگاه دایکات استفاده می کنند. یکی از مهمترین مزیت های استفاده از این نوع کارتن این است که شما می توانید کارتن های مورد نظرتان را در هر شکل و اندازه ای که می خواهید بسازید. از این رو تنوع در این کارتن ها بسیار زیاد است.
برای ساخت این نوع کارتن، ابتدا باید قالب آن کارتن یا تخته و تیغ های فلزی ساخته شوند. بنابراین این ضروری است که ابتدا قالبی متناسب با شکلی می خواهید آن کارتن ساخته شود داشته باشید. این قالب معمولا به کمک تخته و تیغه های فلزی طراحی و اجرا می شود. در مرحله ی بعدی، ورق های مقوایی و کارتنی کنار هم روی یک قالب تعبیه می شوند و کارتن ها را به شکل قالب های مورد نظر شکل می دهند که این مرخله به صورت خودکار توسط دستگاه دایکات کارتن و مقوا صورت می گیرد.

انواع کارتن بسته بندی دایکاتی متداول در صنعت چاپ و بسته بندی:
کارتن دایکات تلسکوپی که همانند کارتن موز می باشد. کارتن بسته بندی دایکاتی بدون درب که عمدتا برای وسایل خانگی مانند اجاق گاز، یخچال وماشین لباس شویی استفاده می شود. کارتن دایکات سوراخ دار که عمدتا در زمینه میوه و تره بار مورد استفاده قرار می گیرند. کارتن دایکاتی در ابعاد مختلف و دسته دار که عمدتا برای لوازم کادویی و اسباب بازی کودکان مصرف می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *