پارس کارتن روح‌نواز
چند کلمه درباره ما

شرکت تولید کارتن
پارس کارتن روح‌نواز

ماعاشق کارمان هستیم

خوشبختانه پا در زمینه‌ای گذاشته‌ایم که می‌توانیم با عزیزان زیادی در ارتباط باشیم. که بسیاز از این امر لذت میبریم.

توضیح مختصر

شرکت ما در زمینه تولید انواع کارتن ها فعالیت میکند. که خوشبختانه موفق شده ایم در برابر خواسته های شما عزیزان سربلند حاضر بشویم.

مجموعه کارخانجات کارتن‌سازی روح‌نواز، ابتدا درسال ۱۳۷۹ با عنوان شرکت ورق کارتن کرج با مدیریت جناب آقای حاج شهروز روح‌نواز در شهرستان کرج تاسیس و راه اندازی گردید. این شرکت جزو نخستین شرکتهای تولید کننده ورق و کارتن در کشور بود.

دورنگاری های مدیریت شرکت ورق کارتن کرج مبنی بر راه‌ اندازی خط تولید کاغذ ؛ در سال ۱۳۸۰ منجر به تأسیس مجتمع کاغذ فریمان در شهرک صنعتی کاویان مشهد گردید.
اين شرکت با در اختیار داشتن ۷۷۰۰۰ مترمربع زمین و ۵۵۰۰۰ مترمربع زیربنا شامل سالن های تولید و تاسیسات و انبار محصول بود. این شرکت با هدف تولید کاغذ تست لاینر و فلوتینگ تاسیس شد.
این مجموعه هم اکنون در حال تولید کاغذ با ظرفیت سالانه ۶۰۰۰۰ تن می باشد.

شرکت پارس کارتن روح‌نواز نیز در سال ۱۳۹۹ با هدف افزایش ظرفیت فروش و صادرات به کشورهای همسایه در استان البرز تأسیس گردید . هم اکنون کارخانجات کارتن‌سازی روح‌نواز با در دست داشتن ماشین آلات پیشرفته اعم از ۲ خط کامل کاغذ سازی. 2 خط کامل ورق سازی سه لایه و پنج لایه. یک خط ورقسازی ۲۵۰ سه لایه و پنج لایه با فلوت A,B,C,E از عرض ۱۸۰ تا ۲۵۰. قادر به تولید روزانه 6۰۰.۰۰۰ مترمربع ورق می باشد. همچنین با دراختیار داشتن چهارخط چاپ کارتن چهاررنگ و یک خط چاپ کارتن شش رنگ و یک خط تمام اتوماتیک لمینیت توان با تولید روزانه یکصدو پنجاه هزار کارتن ؛ به یکی از بزرگترین کارخانه های تولید کاغذ ، ورق کارتن و کارتن در کشور تبدیل شده است.

پارس کارتن روح نواز

محصولات با کیفیت

درباره شرکت پارس کارتن روح‌نواز

این شــرکت دارنــده گواهــی ایــزو 9001 و ایــزو 2008 است. که بــا دارا بــودن
ماشین آ لات پیشرفته اعم از ۲ خط کامل ورق سازی ۵ لایه و 3 لایه، چـهــار خـط چـاپ کارتـن چــهـار رنـگ و پنـج رنـگ و وخـط اتــومـاتیــک لمینت، و با حجم تولید روزانه یکصد هزار کارتن به یـکی از موفق ترین
شرکت های ارائه دهـنده خـدمـات ورق و کارتـن تبدیـل شـده اسـت .

شرکت پارس کارتن روح‌نواز تا کنون افتخار همکاری با بسیاری از شرکت ها و سازمان های متعددی را داشته است. از جمله : چیپس و پفک چاکلز ،شرکت کوکـاکـولا ، رب گـلنـوش ، عالیس ، شامپو س ینره ، رب تبرک ، رنگ الوان ، شرکت من و من و ....

صادرات به کشورهای همسایه از جمله : عراق و افغانستان را داشته و هم اکنون آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی می‌باشد .